Як опоненти Кістіона піднімають йому рейтинг «чорним піаром»

kistion

Незважаючи на всі декларації кандидатів по 11 мажоритарному округу (місто Вінниця та Вінницький район) у чесній кампанії, відданості демократії та чистим виборам, за останній тиждень в інформаційному полі на інтернет сайтах з сумнівною репутацією «зливних бачків» та нашвидкуруч склепаних пабліків в соцмережах почала з’являтись негативна інформація на адресу кандидата в народні депутати, якого підтримує «Українська стратегія Гройсмана» та міський голова Вінниці — Володимира Кістіона.

Потрібно окремо відмітити явно дилетантський рівень «чорної кампанії» проти фаворита перегонів по округу Володимира Кістіона, — зазначає видання «Новини Вінниці».

Адже «вбивчий компромат» на кшталт брендового паска в штанях віце-прем’єр-міністра, чи копирсання в білизні членів родини Кістіона тощо, для виборців підкреслює зовсім інші аспекти політика. Як думає виборець: якщо ось це і все, що вороги Кістіона змогли накопати на діючого урядовця, то за таку людину і дійсно потрібно голосувати.

Про що ще свідчить панічне «мочилово» Кістіона його опонентами? Про те, що вони знають про його лідерство на окрузі, тому і намагаються цьому протидіяти. Як можуть і як вміють. Справа в тому, що в кожному ключовому штабі є свою внутрішня соціологія, яка є головним показником рейтингів кандидатів та являється дорожньою картою всієї виборчої кампанії. Як видно з інформаційного простору Вінниччини, по 11 округу «мочать» тільки Кістіона, цим самим лише підтверджуючи соціологічні дані різних штабів.

Ще одним підтвердження цього став сьогоднішній прес-реліз соціологічної групи «АМА», яка провела опитування в одномандатних (мажоритарних) округах Вінницької області з 1 по 4 липня 2019 року. Відповідний прес-реліз сьогодні отримало одразу декілька вінницьких ЗМІ,

В ньому соціологи зазначили перше місце по 11 округу у Володимира Кістіона — 26,6%, далі з відривом більше ніж у 5% йде діючий заступник голови ОДА Андрій Гижко, третє місце і 14, 8% у маловідомого кандидата від партії «Слуга народу», а четверте у діючого нардепа Сергія Кудлаєнка.

Хто з них саме замовив негативну кампанію проти Кістіона в принципі не так важливо (хоча вирахувати це у Вінниці взагалі не важко), але штаб віце-прем’єра може лише подякувати своїм недоброзичливцям.

Адже психологія вінницького виборця дуже особлива, а рівень обізнаності в політичних процесах дуже високий, до того ж інформаційний «мінус» помножений на репутаційний «мінус» замовників у підсумку дав Володимиру Кістіону «плюс» до рейтингу.

Потрібно зауважити і віддати належне команді Кістіона, що вони не опустились до рівня опонентів, і не почали відповідати «чорним піаром», а спокійно продовжили позитивну кампанію, хоча з вище перелічених прізвищ першої п’ятірки можна без усілякого напруження за два тижня, які залишились до дня голосування зробити «інформаційну котлетy». При цьому рівень компрометуючої інформації буде лише об’єктивним і по суті — корупція, використання службових повноважень у власних цілях, політичні зради, тощо.

Довідково: Соціологічне дослідження групи «АМА». Аудиторія: населення Вінницької області від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2134 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше +-4%,. Терміни проведення дослідження: 1-4 липня 2019 р.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована