Категорії: Головна

Як негативні думки вінничан впливають на здоров»я

negativ

На Сході кажуть: «Найгірші вороги людини не побажали б йому тих бід, які можуть принести йому власні думки». Один з найзнаменитіших лікарів давнини Авіценна казав: «У лікаря є три засоби в боротьбі з хворобою — слово, рослина, ніж». Зверніть увагу — слово на першому місці.

В одному з паризьких госпіталів молодий психолог Емілі Кьі на свій страх і ризик, посилаючись на головного лікаря, зобов’язала своїм хворим три рази в день вголос або подумки повторювати по 10 разів фразу «З кожним днем я відчуваю себе все краще і краще».

 

Причому повторювати це не механічно, а по можливості яскраво. І що ви думаєте? Уже через місяць пацієнти цього лікаря стали головним джерелом розмов медичного персоналу госпіталю, а потім і всієї Франції. Дивно, але факт: важкохворі видужували протягом місяця, у деяких хворих навіть зникла необхідність в хірургічному втручанні.

Тобто підтвердилася гіпотеза великого вченого давнини Парацельса, який стверджував, що чудеса творить віра.

Наше здоров’я — прямий наслідок мислення людини. Ніхто вже не ставить під сумнів, що між психічним і фізичним станом людей існує прямий зв’язок. «Найкращий захист від усіх хвороб, від будь-якої інфекції — це тверда віра у власне здоров’я і позитивні емоції, — каже психотерапевт з більш ніж двадцятирічним стажем Андрій Метельский.

 

— Негативні думки руйнують. Наприклад, злість викликає хвороби шлунково-кишкового тракту. Образа згодом призводить до хвороб печінки, підшлункової залози, холециститу ».

Один з найбільш важливих психологічних законів говорить: словесне вираження любові, симпатії і захоплення підсилює життєву енергію того, до кого воно звернено. А злі і недобрі слова зменшують енергію слухача. Загальна кількість захворювань, пов’язаних з поганими думками, продовжує неухильно зростати.

Щоб протистояти їм, треба діяти за порадою древніх мудреців — радіти життю, як би важка вона не була! Отже, здоров’я, життя і доля людини безпосередньо залежать від його думок. Думаєш про хороше — чекай доброго.

Думаєш про погане — погане і отримаєш. Те, про що ми постійно думаємо, переростає в переконання, що це повинно або може статися. І ця віра породжує подія …

Саме тому з сьогоднішнього дня починаємо думати тільки про хороше, сподіватися тільки на краще. І ще, ніколи не переживайте через дрібниці! Візьмемо на озброєння два золотих правила американського кардіолога Роберта Еліота, визнаного фахівця з профілактики інфарктів та серцевої недостатності. Правило перше: не засмучуйтеся через дрібниці. Правило друге: все дрібниці.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована