Вперше у Вінниці виступить «МАЛО», якого вже нарекли українським Бобом Діланом

malo

Київський музикант Максим Рубан, він же музичний проект «МАЛО», приїде до Вінниці зі своїм дебютним альбомом. Почути пісні «про Лесю, Мар’яну та інших хороших дівчат» і не тільки можна буде вже наступного тижня.

«МАЛО» – це акустичний проект київського музиканта Максима Рубана, створений наприкінці 2017 року. Відтоді він мав кілька невеликих камерних виступів і був на розігріві на концертах «Postman» та «KOZAK SYSTEM». Втім, 15 листопада 2018 року «МАЛО» випустив дебютний альбом «Як є» і буквально увірвався в український музичний медіапростір.

 

Про Максима зараз багато пишуть, запрошують у прямі ефіри на радіо, а музичні інтернет-видання внесли його альбом до переліків кращих у 2018 році. Причиною цьому стала самобутність виконавця і незвична чуттєва лірика, адже його тексти можна читати як повноцінну поезію. Втім, сам Максим у одному з інтерв’ю розповів, що свої пісні складав у шухляду більше десяти років, бо йому здавалося, що музика «МАЛО» – підліткова любительщина, яка не цікава нікому, крім нього.

 

До альбому «Як є», який Максим Рубан презентує у Вінниці, увійшли 11 романтичних пісень, записані як вони є – з першого разу, без додаткових обробок і ефектів – тільки голос і гітара.

– «Як є» – це альбом моїх юнацьких закоханостей. Переважно у дівчат – це більшість пісень на альбомі. Але також у поезію – це три пісні на слова Юліана Шпола і Михайля Семенка, українських поетів Розстріляного Відродження, – розповів Максим.

Послухати пісні Максима Рубана, якого вже встигли наректи «найоригінальнішим інді-фолк-виконавцем останніх років» і музикантом, який «може стати українським Бобом Діланом», можна буде у суботу, 2 лютого, в молодіжному центрі «KVADRAT» (вулиця Театральна, 15). Початок – о 20:00. Вхід (організаційний внесок) – 100 гривень.

Музикант зазначив, що співатиме про Лесю, Мар’яну та інших хороших дівчат, а можливо зіграє «щось таке, чого немає на записах і більше ніде на світі не почуєш».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована