Вперше у Вінниці пройде «Smile Fest»

smile

Організатори склали 10 заповідей фестивалю

Цієї п’ятниці, 7 жовтня, вперше у Вінниці відзначать День посмішки грандіозним фестивалем — «Smile Fest». Від Літнього театру, що у Центральному парку, до Майдану Незалежності пройде весела карнавальна хода. Окрім неї, організатори обіцяють чимало цікавих тематичних локацій.

— Ми вирішили, що найкращим подарунком для людини може стати посмішка. Основним символом нашого свята є смайлик. Нашу усміхнену гарну Вінницю вже давно називають «Smile-city», тож ми вирішили, що маємо бути першим в Україні містом, яке започаткує таке свято в себе, — розповідає одна з організаторок «Smile Fest», представниця благодійного фонду «Подільська громада» Леся Найчук.
Як зазначили організатори фесту, в країні — важкі часи, і людям потрібні позитивні емоції. Поряд з цим обіцяють, що на святі не забудуть про тих, хто захищає Україну на Сході.

 

— Не залишаться поза увагою бійці АТО і діти із сімей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Для дітей проведемо майстер-клас з виготовлення «позитивного печива», одне печиво вони залишатимуть собі, інше — передадуть для бійців АТО.  А ще малюватимуть для бійців листи. Також ми вирішили створити Smile-таблички, які наголошують, що потрібно посміхатися і робити добрі справи, — додала співорганізаторка свята, голова ГО «Творче покоління» Діана Подолянчук.
29 вересня організатори першого вінницького «Smile Fest» підписали меморандум, у якому 10 заповідей фесту:
— кожного дня варто посміхатися,
— радіти життю,
— тримати своє слово,
— обіймати щонайменше 5-х людей в день,
— бути завтра кращим, ніж сьогодні та вчора,
— бути вірним другом,
— допомагати тим, хто цього потребує,
— творити,
— берегти природу,
— завжди бути усміхненими.

До «Smile Fest» закликають долучатися усіх охочих. Головними умовами — мати карнавальний костюм та посмішку.

 Прогрaмa фестивaлю

 

14:00 – 15:00 святковий «Smile» пaрaд.

15:00 – 17:00 роботa темaтичних локaцій тa проведення конкурсів тa темaтичних виступів нa сцені. Роботa aнімaторів тa ляльок велетнів. Тут виготовлятимуть листівки, розмaльовувaтимуть печиво, буде фейс-aрт тa інше.

16:30 – 18:00 круглий стіл «Сaтирa —  як склaдовa укрaїнських реформ». (Креaтивний простір «Aртинов»).

19:00 – 21:00 проведення вечору іронічної поезії. (Креaтивний простір «Aртинов»).

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована