Воду у Вінниці не вимикатимуть: місцева влада досягла компромісу з обленерго

oblvodokanal

У «Вінницяобленерго» повідомили, що найближчим часом не відключатимуть від електроенергії обласний водоканал. Як йдеться у дописі на Facebook-сторінці підприємства, енергетикам вдалося домовитись із місцевою владою та водоканалом про погашення боргу. Таким чином, завтра, 24 жовтня, місто не залишиться без водопостачання.

АТ «Вінницяобленерго» повідомляє, що відключення від електроенергії об’єктів водопостачання та водовідведення КП «Вінницяоблводоканал» не відбудеться впродовж 23-ого та 24 жовтня. Сподіваємося, що цього не станеться і у майбутньому, оскільки досягнуто домовленостей з керівництвом облводоканалу, а також місцевою владою щодо погашення боргів комунальників перед обленерго та ТОВ «Енера Вінниця». Продовжуючи співпрацю з КП «Вінницяоблводоканал», дуже хочемо сподіватися, що вона відбуватиметься на дотриманні досягнутих договірних умов, у нормальному робочому режимі та, головне, без екстремальних ситуацій, – зазначають в обленерго

До слова, наразі обласний водоканал має борг за спожиту електроенергію у розмірі 56 700 000 гривень. Вчора, 22 жовтня, в обленерго запропонували формулу, за якою підприємство-боржник має повернути вказану суму протягом двох років. Якщо б сторони не досягли компромісу, сьогодні, 23 жовтня, водоканал залишився б без електроенергії. Як наслідок, у місті припинилося б водопостачання.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована