Водії міського транспорту у Вінниці нехтують обов’язковими зупинками

Вінничани, звичні до того, що можуть вільно вийти на будь-якій зупинці, обурені.
Останнім часом через карантинні обмеження на деяких зупинках міста двері трамваїв та тролейбусів залишаються закритими, якщо вільних місць немає, а ніхто з пасажирів не збирається виходити із салону. Проте директор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко стверджує, що зупинятися вони все одно зобов’язані.
Тим не менш, одна з вінничанок постраждала через те, що водій цим правилом знехтував. Очевидно, він розраховував, що на зупинці ніхто виходити не збирається і проїхав повз, не зупиняючись. На зауваження пасажирки водій тільки посміявся.
«Я до нього – чому не зупинились? А він лише сміється. Я кажу: «Зупиніть тролейбус зараз, ми ж майже ще не від’їхали». А він далі сміється і їде. Мені вдалося вийти лише на наступній зупинці. Назад пішки йшла», – розповідає вінничанка Людмила.
Своє ім’я та прізвище водій повідомляти відмовився, коли почув, що жінка збирається скаржитись. Втім, вона записала номер маршруту і номер тролейбусу.
Пан Луценко запевняє, що у таких випадках необхідно телефонувати на «гарячу лінію» «Вінницької транспортної компанії» і повідомляти детальні подробиці події. На даний момент, за його словами, таких скарг ще не надходило.
«Водії зобов’язані зупинятися на усіх зупинках. Вони можуть не відкривати двері, якщо вільних місць немає, – пояснив він. – Чисто з людської точки зору їх зрозуміти можна – якщо ніхто не збирається виходити, водій бажає швидше звільнити місце для наступного тролейбуса, що рухається услід. Ви ж розумієте, які затори бувають у Вінниці посеред робочого дня. Але це є порушенням і я прошу вінничан, які постраждали у подібних ситуаціях, звертатися до нас на «гарячу лінію».
Пані Людмилу цікавило ще одне питання: чи можна у такому випадку безкоштовно проїхати цю зайву зупинку назад на іншому транспорті і що казати в разі чого контролерам?
«Як відомо, «Вінницякартсервіс» надала вінничанам, у яких є муніціипальна картка, можливість протягом 30 хвилин безкоштовно пересідати на інший транспорт, окрім маршрутних таксі. Якщо ж розрахунок відбувається банківською карткою, за допомогою смс чи додатку «Приват24», потрібно запитати у представників «Вінницякартсервіс», — наголошує Михайло Петрович.
На комунальному підприємстві «Вінницякартсервіс» зазначили, що безкоштовна пересадка можлива лише при наявності Муніципальної карти вінничанина.