Вночі у Вінниці тричі обробляли дороги протиожеледними засобами, вдень – чистимуть вулиці

sneg

У зв’язку із значним пониженням температури до -16оС градусів морозу та рясним снігопадом комунальні служби обробляли вулиці міста всю ніч. За словами фахівців, під час такого сильного морозу протиожеледні засоби діють  значно повільніше. У зв’язку з цим дороги міста посипали тричі, а деякі спуски та підйоми – чотири рази. 

Під час обробки вулично-шляхової мережі ми додавали піско-соляну суміш, тому що сама сіль працює дуже повільно. Зранку відбулась перезмінка персоналу. Після цього на дороги виїхали ланки спецтехніки, вони зчищатимуть з проїжджих частин сніг, який завдяки нічній обробці не перетворився у шар льоду та легко згортається на узбіччя, — розповів директор департаменту комунального господарства міської ради Володимир Ніценко.

Також вночі на вулицях працювала спецтехніка, яка чистила тротуари щітками. Вдень робота продовжиться. Зупинки громадського транспорту та виходи на пішохідні переходи розчищають працівники комунальних підприємств.

Ми продовжимо чистити тротуари. Є побажання вінничан, щоб ми не сипали на тротуари сіль. Тому працює техніка з щітками, згортаємо повністю сніг, — каже Володимир Ніценко.

На приєднаних територіях комунальні служби вчора обробляли дороги протиожеледними засобами. Сьогодні робота продовжиться.

Також триває прибирання прибудинкових територій. У дворах працює 18 одиниць техніки та 340 двірників.

Нагадаємо, Комунальники просять вінничан не паркувати авто на узбіччі, аби техніка могла прибрати вулиці від снігу