Влада Вінниці шукає інвестора для аеропорту

5df383250cdb7

13 грудня підписали меморандум про співробітництво між Вінницькою міською радою, КП «Аеропорт Вінниця» та Агенцією з питань підтримки державно-приватного партнерства. Обласний центр шукає інвестора для реконструкції аеровокзалу.

Про це у «Фейсбук» повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Наша мета — знайти ефективного інвестора для реконструкції аеровокзалу. Наразі ми маємо приступити до першого етапу модернізації злітно-посадкової смуги аеродрому за рахунок державних інвестицій. Це дозволить підвищити якість послуг нашого аеропорту, сприятиме зростанню обсягів авіаперевезень, а це розвиток ділової і туристичної активності в регіоні.

Агенція запропонувала Мінекономрозвитку включити вінницький аеропорт до переліку пріоритетних пропозицій у рамках державно-приватного партнерства. Тому ми зацікавлені в налагодженні співпраці з цією новою державною організацією, яка створена задля супроводження та промоції подібних проектів. Окрім того, Агенція тісно співпрацює з консультантами Міжнародної фінансової корпорації IFC — International Finance Corporation. І це важливий для нас досвід у новому напрямку, яким є державно-приватне партнерство.

Буде створена робоча група з представників профільних служб та аеропорту на чолі з заступником міського голови Андрієм Очеретним. І ми готові максимально взаємодіяти, щоб рухатися швидкими кроками у підготовці нашого проекту до реалізації», — йдеться в публікації.

5df38332ce918

5df3832bc6516

5df383397b98f

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована