Влада Вінниці просить допомоги городян: серед містян шукають ідеї туристичної привабливості міста

78485637_2892388080793057_8314890182058835968_o-jpg-pagespeed-ce-jjo35f6dt7

У Вінниці оголосили прийом ідей, які можуть зробити Вінницю більш туристично привабливою.

Як повідомляє Вінницька міська рада, до 12 січня приймаються проектні ідеї для підвищення туристичного потенціалу міста. Найкращі проекти будуть включені до стратегії розвитку туризму Вінниці.

Для того, аби подати власну ідею про те, як зробити місто більш туристично привабливим, потрібно замовити невелику форму за цим посиланням. 

“Після завершення прийому проектних ідей відбудеться туристичний хакатон “TourMIX: заміксуй туризм у Вінниці”, під час якого ви зможете допрацювати свої ідеї з менторами, знайти команду або підсилити наявну фахівцями. Детальна інформація про хакатон і дата його проведення будуть оголошені незабаром”, – повідомляють у мерії.

– Зверніть увагу: це не ґрантовий конкурс і ми не гарантуємо фінансування проектів, що подаються. Але найкращі ідеї (за визначенням експертів) увійдуть до туристичної стратегії Вінниці. Проектні ідеї можна готувати у чотирьох стратегічних напрямах: формування туристичних продуктів для різних цільових груп, розвиток інфраструктури туризму; підвищення якості послуг, кадрового забезпечення та комунікацій в туризмі; маркетинг і промоція. Джерелами фінансування можуть бути кошти місцевого та державного бюджетів, а також залучених ґрантів, фондів та інвесторів», – пояснює директор Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені.

У міській раді нагадують, що “з липня 2019 року Вінницька міська рада разом із представниками і представницями музеїв, готельного, ресторанного, туристичного бізнесу та громадськості за підтримки проекту Федерації канадських муніципалітетів ПРОМІС активно працюють над розробкою стратегії розвитку туризму Вінниці до 2030 року.

У результаті чотирьох зустрічей робочих груп сформовано SWOT-аналіз і дерево цілей майбутньої туристичної Вінниці. Щоб максимально врахувати думки містян, які не залучені до розробки туристичної стратегії, але мають ідеї щодо розвитку туризму в нашому місті, оголошено відкритий набір проектних ідей”.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована