«Vinsmart» оголосив «Безпечний тиждень» для вінницьких школярів

33ff43e8f5daace299bf21f359941698-wide-big

Правоохоронці повідомлять дітям важливу інформацію про Правила дорожнього руху і правила безпеки для пішоходів. Популярний у Вінниці Центр підліткових клубів «Vinsmart» оголосив про новий освітній проєкт.

Про це повдіомляє пресслужба Вінницької міської ради. 

Проєкт називається «Безпечний тиждень». У планах клубу – тематичні майстер-класи й виховна бесіда з патрульними поліцейськими.  Правоохоронці повідомлять дітям важливу інформацію про Правила дорожнього руху і правила безпеки для пішоходів.

Діти не прост о отри мають інформацію в цікавій формі, а й разом з педагогами виготовлять брелоки з використанням флікерів (світловідбивачів). Ці брелоки діти зможуть носити на портфелях і на одязі у темну пору доби, щоб їх було видно у темряві.

Більш докладну інформацію про проєкт і можливість участі в ньому можна отримати за телефоном 50-82-13 (КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання»).

Додамо, що клуб «VinSmart» має різні напрями роботи: англійська мова, польська мова, творча майстерня, дитячий фітнес, школа стюардес-екскурсоводів, український клуб, малювання, сучасні танці, ранній розвиток, дошколярик, театральна студія та школа журналістики. Емблема закладу – сова, яка символізує мудрість.

of2cw5l8tankccm0lptfrm3nw3toh0mq8nhs3nyo

Нагадаємо, у Вінниці навесні планують відкрити ще один дитячий клуб за місцем проживання.