Вінницю знову “замінували”: людей евакуюють з лікарень і торгових центрів

min

Сьогодні, 30 липня, Вінницьку поліцію повідомили про чергове замінування будівель. Наразі людей евакуюють, а вибухотехніки поступово обстежують приміщеня.

Першим про це повідомив Олександр Кутовий, начальник прес-служби ГУ ДСНС України у Вінницькій області. О 16:53 він написав, про “замінування пологового будинку та інших медзакладів”. В поліції цю інформацію підтвердили.

Анна Олійник, начальниця відділу комунікації ГУ НП у Вінницькій області, розповіла, що близько 15:30 на електронну пошту поліції надійшов лист з повідомленням про замінування будівель, втім без зазначення точної кількості: ТЦ, лікарні, гіпермаркети, готелі та низка інших будівель.

Наразі людей евакуювали, а вибухотехнічні групи поступово обстежують приміщення на наявність там вибухівки.

Зазначимо, що “лихоманка замінувань” під час якої “заміновують” десятки лікарень, дитсадків та університетів, триває у Вінниці вже декілька місяців. Такі ж повідомлення надходять і в інші міста по всій країні. Наприклад, ми повідомляли, що під час парламентських виборів у Харкові повідомили про замінування чотирнадцяти виборчих дільниць. У Віницю ж останнє повідомлення про замінування надходило 19 липня.

Нагадаємо також, що минулого місяця з приводу цієї ситуації емоційно висловився перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін, назвавши “мінувальників” “покидьками” та повідомивши, що такі дії – це складова терористичної діяльності РФ проти України.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована