Вінницю визнали найбільш привабливим містом для інвестицій

imgonline-com-ua-resize-8y60nuzty2e4o

Вінниця отримала найвищий рейтинг інвестиційної привабливості «uaINV5», про що повідомили в рейтинговому агентстві Кредит-Рейтинг.

Про це розповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй фейсбук-сторінці.

«Це важливо для репутації Вінниці як надійного партнера і комфортного міста для ведення бізнесу.

Кілька років поспіль Вінниця підтверджувала свої позиції на рівні високої інвестиційної привабливості. І цьогорічна динаміка – знак того, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Зараз ми повинні підтримати розвиток економіки в непростих умовах. На це спрямована і наша антикризова програма «Вінничани важливі». Але також велике значення має продовження тих інвестиційних проектів, які були започатковані раніше. Наші партнери – «HEAD», «Грін Кул», «ТІСІЕС УКРАЇНСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ» – готові розпочати будівництво своїх заводів після завершення карантину. А ми, в свою чергу, продовжуємо розбудову інфраструктури Вінницького індустріального парку.

Для нашої громади потрібні нові точки зростання, адже це нові робочі місця для вінничан і надходження до бюджету», – повідомляє мер в своєму дописі.

5eeb7061522a3

Нагадаємо, під час брифінгу 5-го червня міський голова Сергій Моргунов повідомив, що, попри карантин, у Вінниці продовжують розбудову інфраструктури для індустріального парку.