Вінницяобленерго визнало провину у формуванні неіснуючого боргу пенсіонерки

13336065_1563752427253203_8501811005041559593_n

81-річна вінничанка Надія Яворської розповіла історію з платіжкою за електроенергію, у якій їй «дописали» борг у розмірі  6214 гривень.

На думку вінничанки, заборгованість є надуманою, бо її записали тоді, коли вона не жила у своєму будинку, адже останні роки вона проводить зиму у своєї доньки.

Борговий конфлікт пенсіонерки з електропостачальником мав розглянути суд. Але вже після розголошення даної ситуації, стало відомо, що енергетики свою провину визнали й тепер боргує за електрику не вона, а винні їй — пенсіонерка має переплату.

22 червня звернення зі скаргою розглянули на засіданні вінницького управління Нацрегулятора, де представники обленерго та «Енери» і визнали свою провину.

Комерційний директор «Вінницяобленерго» Олексій Тарарака розповів, що ними було встановлено недбале ставлення до обов’язків серед нашого персоналу. Також він запевнив, що винуватці вже понесли дуже суттєве покарання.

Вінничанам нагадують, що для достовірного врахування обсягів використаної електроенергії показники лічильника необхідно передавати за два календарні дні до кінця місяця по третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця).