«Вінницягаз» підвищує тарифи

original_1

У Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), схвалили підвищення тарифів на послуги для газорозподільчої компанії «Вінницягаз».

Як зазначають в НКРЕКП, щоб не допустити різкого збільшення фінансового навантаження на споживачів газу, тарифи мають намір переглянути у два етапи:

  • з 1 січня 2020 року;
  • з 1 липня 2020 року.

Так, новий тариф на послуги з розподілу газу з 1 січня 2020 року для компанії «Вінницягаз» може становити 0,93 грн за куб. м, а з 1 липня — 1,16 грн за куб. м, тоді як діючий тариф становить 0,82 грн за куб. м.

Тепер річні витрати на доставку газу у мешканців квартир із газовою плитою зростуть на 56 грн, а для приватних будинків із газовим опаленням на 301 грн.

У «Вінницягаз» подібне підвищення називають «символічним», а тариф меншим собівартості доставки газу споживачам.

«АТ «Вінницягаз» наполягає на необхідності встановлення тарифу на доставку газу на економічно обґрунтованому рівні. Адже новий тариф не забезпечує належне фінансування робіт та матеріалів, необхідних для безпечного та стабильного газозабезпечення.  Він приведе до того, що в 2020 році збитки АТ «Вінницягаз» складуть 474 млн грн,» — йдеться у повідомленні.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована