Вінницягаз» надала благодійну допомогу для медичних закладів області

image_6-1

Акціонерне товариство «Вінницягаз» виділила кошти для благодійної допомоги медичним закладам Вінницької області.

Представниками компанії передано п’ятсот експрес-тестів на Covid-19 та картки на одну тисячу чотириста літрів пального.

Все це буде розподілено та доправлено у медичні заклади області, задля підтримки медиків Вінниччини у боротьбі з коронавірусом Covid-19.

«Сьогодні ми отримали швидкі тести на антитіла до коронавірусу Covid-19. Вони є дійсно необхідними для оперативного виявлення хворих на коронавірус. Це тести швидкого реагування, адже результат буде вже за 5-10 хвилин. До того ж вони є простими у використанні – для тестування не потрібна венозна кров, достатньо капілярної, тобто з пальця. Згідно з інструкцією, ці тести дають результат на 4-5 день, коли в організмі вже вироблені антитіла. Таким чином можна швидко підтвердити, або спростувати підозру на коронавірус. Наразі в області є 3700 тестів, використовується близько 40 тестів на день, тому потреба в них дійсно є. Більшість тестів, які ми отримали сьогодні, буде спрямована для спеціалізованих бригад швидкої медичної допомоги, які першими виїжджають до пацієнтів із підозрою на коронавірус», – розповіла начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню ДОЗ ОДА Ольга Задорожна.

На наступному тижні очікується чергова партія – вісімсот п’ятдесят експрес-тестів, медичні препарати, засоби індивідуального захисту та партію пального. Все це передадуть закладам охорони здоров’я Вінниччини в якості благодійної допомоги.