ВІННИЦЯ ЗБІЛЬШИТЬ У 2 РАЗИ КІЛЬКІСТЬ ТЕСТУВАНЬ НА COVID-19, ЗАВДЯКИ ОБЛАДНАННЮ ВІД ФОНДУ”СТОПВІРУС”

1

Фонд “СтопВірус передав Вінницькому регіональному лабораторному центру МОЗ України сучасну тест-систему для розширеного діагностування та виявлення COVID-19.  Це дозволить збільшити кількість тестувань у 2 рази.

Про це йдеться у онлайн-трансляції з передачі обладнання для міської лабораторії .

Це сучасний прилад для дослідження зразків. Його максимальна потужність дозволяє досліджувати 96 зразків одночасно. Новим обладнанням вінницькі лаборанти зможуть користуватися і після завершення пандемії, адже аналізатор – універсальний і здатен виявляти чималу кількість різновидів інфекційних захворювань Всього таких приладів в Україні – 8.

”Закупівлею, логістикою та придбанням цього обладнання займався експрем’єр-міністр Володимир Гройсман. Поява цього ампфлікатора у лабораторії стала можливим завдяки його роботі та спецфонду “СтопВірус”, який лікарні області засобами захисту”, – зазанчив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

Нагадаємо, Вінницька область займає друге місце за кількістю ПЛР-тестувань та перше за кількістю осіб, які побороли СOVID-19. Всього на Вінниччині одужало 127 людей від коронавірусу.