Вінниця відмовилася від головної ялинки і перенесла новорічні заходи в онлайн-режим

127237471_1801131203371301_6799757935981102018_n

Влада Вінниці прийняла рішення відмовитися від установки головної ялинки в Центральному парку імені Леонтовича, а також всі святкові заходи перенести в онлайн.

Про це повідомив мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що таке рішення було прийнято через «Досить тривожною» ситуації з коронавірусом в країні.

 Міський голова зазначив, що серед вінничан розгорнулась справжня  дискусія з приводу встановлення чи невстановлення ялинки у парку.

«Карантинний 2020 рік в усьому світі змінює підходи і до святкування Нового року. Я щиро бажаю, щоб новорічні свята вінничани зустріли не в лікарні, а в сімейному колі. І не піддавали себе і рідних на небезпеку підхопити вірус», — написав він.

Моргунов також підкреслив, що прикраси міста все ж збережуть, а на Майдані Незалежності встановлять вертеп. Однак, він попередив городян про те, що завжди потрібно пам’ятати про соціальну дистанцію, щоб уберегти себе і оточуючих від вірусу.

«Прошу всіх, коли будете робити фото на тлі цих локацій, дотримуватися соціальну дистанцію і пам’ятати про інші прості правила, які дозволять зберегти здоров’я собі і близьким людям», — підсумував він.

За минулу добу, 24 листопада, у Вінницькій області зафіксували 326 нових випадків зараження коронавірусом, шість осіб померли.

Згідно з офіційними даними, в даному регіоні за 10 днів зросла кількість інфікованих. Так, 16 листопада поточного року було зафіксовано 104 нових випадків зараження COVID-19.