Про це повідомила директор департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова. За її словами, з початку нинішнього року мобільні адміністратори обслужили за місцем проживання майже 800 містян.

«Люди з інвалідністю, особливо ті, які не мають можливості пересуватися, звертаються із заявою до «Прозорого офісу» телефоном із проханням направити до них адміністратора, — розповідає Валентина Войткова. — Цим правом користуються також матері, які доглядають за малолітніми дітьми і не можуть їх залишити вдома без догляду».

Найчастіше вінничани замовляли оформлення документів з надання допомоги, отримання пільг, з’ясування питань із субсидіями тощо.

У зв’язку з пандемією міськрада встановила муніципальну доплату для соціально незахищених працівників. Послугу з оформлення заяв на призначення такої виплати замовляли понад половина тих, хто спілкувався з мобільними адміністраторами.

Роботу мобільних робочих груп у Центрах надання адміністративних послуг у Вінниці запровадили два роки тому. Відтоді число адміністраторів збільшили удвічі. Особливо їм додалося роботи з часу пандемії.