Вінниця: Пропонують розпочинати робочий день о сьомій ранку

d1a1d42c996dfe8e

Розвантажити громадський транспорт у ранкові години-пік можна завдяки зміні графіку роботи державних установ. Одночасно зменшиться небезпека інфікуватися коронавірусом.

Таку думку висловив голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський на прес-конференції для журналістів 26 травня. «Якщо зменшити пікові навантаження на громадський транспорт, то одночасно зменшиться загроза інфікування пасажирів коронавірусом», — пояснив посадовець.

Владислав Скальський сказав, що ініціюватиме на державному рівні запровадження нового графіку роботи державних установ. На його думку, робочий день для службовців варто розпочинати о сьомій ранку.

-Такий режим роботи має інші переваги, — наголошує керівник ОДА. — Ті, хто працює з дев’ятої, зможуть у цей проміжок часу скористатися послугами у ранкові години «Прозорих офісів», інших установ. Новий графік матиме позитивний ефект тоді, коли діятиме на рівні всіх регіонів країни. У нас велика кількість державних службовців.

За словами Скальського, така практика існує у зарубіжних країнах. У багатьох з них структури державної влади розпочинають робочий день раніше, ніж бізнес. Деякі промислові підприємства регулюють робочий графік, аби він був зручним для працюючих.