Категорії: Суспільство

Вінниця перемогла у міжнародному конкурсі міст дружніх для дітей та молоді

konkurs

Вінниця виграла престижну міжнародну премію Child Friendly Cities Inspire Awards серед найбільш дружніх до дітей місті у світі, повідомляє Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ.

Міжнародна премія започаткована ЮНІСЕФ у 2019 році у рамках Всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Цією премією ЮНІСЕФ відзначає найбільш креативні, інноваційні й надихаючі рішення міст, спрямовані на покращення життя дітей і молоді.

Вінниця перемогла у номінації «Участь дітей та молоді у житті міста».

«Перемогу Вінниці приніс проєкт шкільного бюджету участі, що став найкращим у світі прикладом залучення дітей до міського врядування. Вінниця провела конкурс дитячих ініціатив на впровадження змін у школах, відібрала 11 найцікавіших ідей і профінансувала їх із міського бюджету на загальну суму 1 мільйон гривень», – повідомляє ЮНІСЕФ.

У фіналі конкурсу Вінниця змагалася з містами-суперниками з В’єтнаму, Німеччини, Хорватії й Угорщини. Перемогу в номінації Вінниця розділила з Хошиміном (В’єтнам).

«Ми в захваті від того, що так багато міст прийняли принципи ініціативи «Громади, дружньої до дітей», щоб змінювати життя дітей», – говорить Лотта Сільвандер, голова офісу ЮНІСЕФ в Україні. – Але просто слухати дітей – недостатньо. Діти мають право брати участь у рішеннях, які на них впливатимуть. Діти просять міста вчитися одне в одного, переймати досвід і вдосконалювати ідеї одне одного. Тож, вручаючи ці нагороди, ми пропонуємо працювати в цьому напрямку, йти вперед глобально».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована