Таке рішення ухвалив виконком міської ради. Щоправда, продовжать подавати тепло у заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту. Їхнім керівникам надано право визначати, коли саме припиняти опалення будівель. Інформацію з цього приводу вони надають теплопостачальним підприємствам.

«Жодних позаштатних ситуацій у період опалювального сезону у Вінниці не виникало, — повідомив на засіданні виконкому заступник начальника відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Іван Курпель. — Котельні працювали у штатному режимі, тепло подавали без перебоїв».

За його словами, минулої зими зменшилася кількість звернень містян щодо низької температури у їхніх квартирах порівняно з попереднім опалювальним сезоном.

Тим часом у КП «Вінницяміськтеплоенерго» нарікають на низьку платіжну дисципліну серед споживачів тепла. Станом на 1 березня заборгованість населення становить майже 145 мільйонів гривень.

На сайті підприємства опублікували адреси будинків, де проживають найбільші боржники. Найвища сума боргу за тепло і гарячу воду становить 328 тисяч гривень. Її має один з мешканців будинку по вул. Шимка, 32. Замикає десятку боржників власник помешкання за адресою вул. Антонова 54/1. Він не сплатив за отримані послуги майже 200 тисяч гривень.