Вінниця: Міський транспорт повністю відновив рух

imgonline-com-ua-resize-ggss3ji4ly0l3p

Муніципальний транспорт знову вийшов на маршрути у такій само кількості, як до карантину.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов доручив комунальному підприємству «Вінницька транспортна компанія» відновити з 9 червня  роботу міського транспорту за графіком, що діяв до карантину. Про це він повідомив під час чергового брифінгу. На маршрути знову вийшли 131 тролейбус, 74 трамваї та 60 автобусів.

Одночасно зберігається вимога суворого дотримання протиепідемічних заходів. У транспорті періодично здійснюється дезінфекція. Пасажирів пропускають тільки у масках. До того ж їх кількість має бути не більшою, ніж сидячих місць.

За словами Сергія Моргунова, за два з половиною місяці карантину «Вінницька транспортна компанія» зазнала збитків на загальну суму 34,5 мільйона гривень.  Міський голова зазначив, що ситуація поступово поліпшується, бо збільшується кількість пасажирів. Він звернувся до вінничан з проханням сплачувати за проїзд. Транспорт у Вінниці працює без кондукторів. Пасажири розраховуються муніципальною карткою вінничанина, банківськими картками, через смартфони, а також QR-коди або через смс-повідомлення.