Вінниця: Міські автобусні маршрути продовжили до сусідніх сіл

транспорт

Два нові, дещо незвичні, маршрути для перевезення пасажирів затверджено на засіданні виконкому Вінницької міськради.

Їх особливість у тому, що пролягають не тільки територією міста, а й до сільських населених пунктів — Писарівка і Щітки. З проханням про їх відкриття до міськради звернулися мешканці цих сіл.

— Села Писарівка і Щітки, а також ще п’ять сусідніх населених пунктів виявили бажання приєднатися до Вінницької міської ОТГ, — каже міський голова Вінниці Сергій Моргунов. — У перспективному плані, затвердженому Кабміном, їх включено до міської громади. Представники міськради проводять зустрічі з мешканцями цих сіл. Вивчають питання, що найбільше хвилюють людей. Одним з них стала проблема налагодження регулярного транспортного сполучення з обласним центром.

Значна частина мешканців сусідніх з обласним центром сіл працюють у Вінниці. На роботу добираються транзитним транспортом. Його водії не завжди роблять зупинку. Відтепер Писарівка і Щітки матимуть надійне сполучення з Вінницею: по три автобуси курсуватимуть щодня на кожному з маршрутів, що їх інтегрували в систему перевезень громадським транспортом у місті. Працюватимуть у звичній для містян формі маршрутного таксі.

Торік, після приєднання до міської ОТГ сусіднього з обласним центром селища Десна, туди також проліг один з автобусних маршрутів міського громадського транспорту.