Вінницьку ОДА очолив колишній заступник мера міста

sakalski

Наказ про призначення Владислава Скальського підписав президент.

Вінницьку Новим очільником Миколаївської ОДА став експосадовець податкової інспекції Новим очільником Миколаївської ОДА став експосадовець податкової інспекції ОДА очолив 43-річний Владислав Скальський. Його офіційно представив у четвер, 19 вересня, перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов, повідомляє пресслужба глави держави.
Читайте також:

«Владислав Скальський – це професіонал, готовий взяти на себе відповідальність за розвиток регіону. Впевнений, що новопризначений голова обласної державної адміністрації знає про першочергові проблеми регіону та ефективно їх вирішуватиме», — сказав Трофімов.

Серед головних завдань нового очільника регіону Трофімов назвав створення і реалізацію інвестиційних проектів, господарську діяльність і боротьбу з корупцією.

Зауважимо, що указ про призначення Скальського головою Вінницької ОДА з’явився 18 вересня.

До слова, Владислав Скальський від 2016 року був на посаді заступника міського голови Вінниці. До цього, зокрема, був гендиректором ТОВ «ГПС нерухомість Київ», в.о. керівника ДП «Центр державного земельного кадастру», директором КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської Ради.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована