Вінницькому гурту «The Hypnotunez» на «Х-факторі» не дали тренера

the-hypnotunez

Гурт із Вінниці «The Hypnotunez» успішно виступив в прямому ефірі «Х-фактора».

Самобутній музикальний колектив «The Hypnotunez» вирішив спробувати свої сили на вокальному шоу «Х-фактор». Одна з членів журі шоу Юлія Саніна настільки була вражена виступом вінничан, що дозволила «The Hypnotunez» не брати участі у відбіркових конкурсах, а відразу виступити у фіналі. Однак згодом у наставниці виникли сумніви, чи зможуть музиканти грати щось, окрім властивого їм свінгу.

— За весь кастинг, до них і після них, не було нічого схожого. Єдине побоювання в мене є – чи можуть вони бути іншими? Чи зможуть вони зіграти щось інше, крім свінгу? – переймалася Юлія Саніна.

Врешті-решт Юлія вирішила відмовитися від «The Hypnotunez». Проте на цьому участь в «Х-факторі» вінницького гурту не закінчилася. Судді повернули музикантів в шоу у якості джокера. Тобто колектив потрапив до прямих ефірів, але готуються музиканти до виступів без допомоги наставника.

Для першого прямого ефіру вінничани обрали пісню «Breathe» «The Prodigy». Журі шоу були приємно вражені професійністю та зіграністю музикантів.

— Вони самі настільки круті, самодостатні… Вони все правильно роблять! – сказала Юлія Саніна.

— Ці хлопці — вони виглядають, як гості прямого ефіру, вони не виглядають, як конкурсанти, — додав Андрій Данилко.

Костянтин Меладзе висловив побоювання, що «The Hypnotunez» занадто специфічні для широкої аудиторії, тож глядачі не будуть за них голосувати.

— Все це не зачіпає душу, мозок безумовно зачіпає. Більше того, я впевнений, що на голосуванні це відобразиться, — пояснив Костянтин.

Але всупереч побоюванням відомого продюсера вінницький гурт підкорив глядачів і ті проголосували за проходження вінничан до наступного туру шоу «Х-фактор».

 

iVin

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована