Вінницького митрополита змушують висловити позицію щодо участі в «Єдиній помісній Церкві»

luka

очільник запорізької єпархії УПЦ МП митрополит Лука

Дискусію щодо вступу священників московського патріархату до «Єдиної помісної Церкви» знову винесли у публічну площину. Цього разу питання торкнулося безпосередньо вінницького митрополита Симеона.

19 жовтня запорізький митрополит Лука письмово звернувся до митрополита Вінницького та Барського з проханням прокоментувати інформацію в ЗМІ щодо його вступу в «Єдину Помісну Церкву». Звернення опубліковано на офіційному сайті Запорізької єпархії УПЦ МП.

«… в інтернет-просторі мусується інформація про те, що Вас бачать главою новоствореного «нечестивого збіговиська». Мені, як молодшому за хіротонією, але рівному по благодаті, брату, дуже боляче чути все те, що говориться про Вас, дорогий Владико, — йдеться, зокрема, у звернені. — Прошу Ваше Високопреосвященство відкрито висловити свою позицію щодо релігійно-політичного проекту «Єдина Помісна Церква» і можливої Вашої участі у цій структурі, щоб позбавити паству Української Православної Церкви і Ваших побратимів-єпископів від збентеження, яке виникає в зв’язку з подібними повідомленнями.

Редакція сайту Vinbazar.com звернулася за коментарем до Вінницької єпархії УПЦ МП. Протодиякон Владислав Демченко, який очолює прес-службу церкви повідомив, що вони не планують коментувати подібні звернення священника з іншого регіону, а також надавати йому будь-яку відповідь.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована