Вінницьким школярам пропонують відправити святкові привітання полярникам

118304148_1451342711742268_8683880707359902098_o

Вінницькі школярі можуть взяти участь у всеукраїнському конкурсі та привітати українських полярників з Новим роком. Найкращі привітання будуть передані на станцію «Академік Вернадський» команді зимівників.

Національний антарктичний науковий центр оголосив про початок конкурсу для школярів з усіх регіонів України. Головна умова участі у конкурсі з назвою «Привітай полярника з Новим роком» – створити та надіслати малюнок-листівку чи відеовітання.

– Вже зовсім скоро ми відзначатимемо Новий рік як в Україні, так і за 15 тисяч кілометрів від неї – на антарктичній станції «Академік Вернадський». Нашим колегам, які вже дев’ять місяців перебувають далеко від своїх родин та Батьківщини, було б дуже приємно отримати вітання з Великої землі й водночас побачити, як українці уявляють собі святкування Нового року на крижаному континенті, – прокоментував очільник Національного арктичного наукового центру Євген Дикий.

Участь у конкурсі можуть взяти учні будь-яких українських шкіл незалежно від віку та регіону. Для участі необхідно заповнити анкету та прикріпити до неї файл або посилання на створене привітання: малюнок, фотоколаж, відеоролик, анімацію тощо. Конкурс триватиме до 25 грудня 2020 року. До речі, школярі можуть створювати привітання як самостійно, так і в групах до п’яти осіб.

Журі конкурсу складатиметься з представників Національного антарктичного наукового центру. Вони враховуватимуть не лише креативність привітань, але й також знання антарктичної тематики.

П’ять переможців, яких обере журі, отримають поштою призи від Національного антарктичного наукового центру. Зокрема, за перше місце також подарують онлайн-зустріч із полярниками. Найцікавіші роботи опублікують на сторінках НАНЦ у Facebook та Instagram.