ВІННИЦЬКИЙ СУДДЯ СПЛАТИВ ВИДАТКИ ДО БЮДЖЕТУ ПОЛЬЩІ

polska

Суддя Вінницького міського суду Серій Волошин 6 листопада задекларував продаж свого рухомого майна. Продав автівку суддя за 300 000 гривень. Але яку саме марку авто було продано, Сергій Волошин не вказав у декларації.

У своїй річній декларації за 2016 рік Сергій Волошин з рухомого майна задекларував лише автівку Fiat Doblo 2011 року випуску. Відповідно до держреєстру МВС, покупець автівки судді на себе ще не зареєстрував це авто. У тому ж реєстрі знаходимо інформацію, що Сергій Волошин має ще у своєму користуванні Fiat Doblo 2011 року випуску. З цього виходить, що було продано не це авто.

Але у самого кінці своєї декларації, у графі «видатки та правочини суб’єкта декларування», суддя задекларував рухоме майно, за придбання котрого пішли видатки у бюджет Польщі. Вартість авто 94 500 гривень. Тобто, Сергій Волошин придбав авто у Польщі. Тому може бути цілком можливим, що продано було саме це авто, тому що ніякого іншого рухомого майна суддя не задекларував.

З нерухомого майна родина судді задекларувала квартиру площею 89.3 квадратних метри, яка зареєстрована на дружину судді Ірину Волошину. Суддя задекларував ще квартиру площею 64,7 квадратних метри, яка зареєстрована на третю особу Івана Чорнобиля.

Готівкою Сергій Волошин задекларував 200 000 гривень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована