Вінницький спортсмен-ветеран здобув золото на Чемпіонаті світу з кікбоксингу в Римі. 

Вінничанин В’ячеслав Отеранський здобув золоту медаль на Чемпіонаті світу з кікбоксингу, який тривав з 2 по 4 листопада у Римі. Чоловік переміг англійця, угорця, поляка та німця.

Як повідомляє Вінниця.ОК, вінницький кікбоксер змагався у «ветеранській» віковій категорії (35+) та був визнаний найкращим у своїй ваговій категорії – до 85 кілограмів. Для 46-річного чоловіка ця перемога на чемпіонатах світу стала шостою в його кар’єрі. До речі, окрім власної спортивної кар’єри, Отеранський тренує юних кікбоксерів та каратистів.

Загалом учасниками змагань стали спортсмени з 22 країн. Як розповів журналістам В’ячеслав Отеранський, перш ніж здобути медаль, йому довелось здолати англійця, угорця та поляка, а у фіналі – німця. Кожного з них він переміг за очками.

– Усі суперники були складними, але найважче було у фіналі із бійцем з Німеччини. І я, і він вже пройшли через весь турнір і битися було непросто, – розповів В’ячеслав.

– Будь-який чемпіонат світу – це з’їзд бійців з багатьох екзотичних, як для кікбоксингу, країн: Мексики, Уругваю, Японії, Алжиру… Цей спорт культивується в усьому світі, на великих турнірах багато бійців усіх вікових категорій: і дітей, і ветеранів, – розповів чемпіон.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована