Вінницький митрополит Симеон заразився коронавірусом

СИМЕОН

Митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), який належить до помісної Православної церкви України, заразився коронавірусом.

На сайті Вінницько-Барської єпархії йдеться, що інфекцію у владики виявили під час планового лікування хронічної хвороби.

Митрополит Симеон проходить курс лікування під наглядом вінницьких лікарів.

Особи, які контактували з владикою, а також співробітники єпархії та священнослужителі кафедрального собору здали тести на коронавірус. У приміщеннях храму проведено дезінфекційні заходи.

Єпархія закликає жителів Вінницької області й українців загалом бути обережними і дотримуватися вимог карантину, а також молитися за Симеона.

З огляду на те, що в Україні загалом і у Вінницькій області зокрема в останні дні спостерігається збільшення випадків зараження коронавірусом, закликаємо людей бути обережними і дотримуватися карантинних обмежень, які мають на меті захистити ваше здоров’я і життя.

Просимо молитов за нашого Архіпастиря і передаємо усім, хто молиться і переживає за митрополита Симеона, його подяку і архіпастирське благословення.

Нагадаємо, що митрополит Симеон — один з двох архієреїв Московського патріархату, які в 2018 році прийшли на Об’єднавчий собор православних церков України.

Йому 57 років.