Вінницький депутат став найвідповідальнішим серед народних депутатів

NikolaiKucher

За даними головного сайту про політиків «Слово і Діло», який відстежує виконання усіх обіцянок політиків та діячів, саме народний депутат України Микола Кучер з 17 округу Вінницької області, станом на 10 жовтня 2016 року, очолив список найвідповідальніших депутатів.

Його рівень відповідальності за зроблені справи з тих, які він пообіцяв, склав 91%, що найбільше у порівнянні з усіма іншими народними обранцями України. З 11 обіцянок, які встиг публічно дати політик, 10 виконано та 1 в процесі виконання. Серед виконаних обіцянок це ремонти доріг, законодавчі ініціативи в питаннях податкової політики на користь місцевим громадам, а також допомоги військовим з АТО та їхнім сім’ям. Крім того, Микола Кучер виконав і свої обіцянки щодо поновлення будівництва лікарні на окрузі в Теплицькому районі, яке було заморожено понад 20 років, а також організував поїздку дітей, які перемогли в організованому ним конкурсі до дня вишиванки, до дендропарку Софіївка, а також багато іншого.

 

Статус найвідповідальнішого народного депутата, ще раз доводить не пусті обіцянки заради реклами та рейтингів на виборах, а справне виконання своєї роботи, має бути головним для народного обранця. Варто нагадати, що нардеп Кучер і справді робить дуже багато для свого округу. Зокрема, питання ремонту об’їзної дороги міста Гайсин не вирішувалося вже багато років, навіть народні депутати попередніх скликань не змогли зрушити з місця це питання. Йому вдалося домогтися виділення з державного бюджету на ці цілі 45 млн. грн.

Крім того, з початку цього року вже профінансовано понад три десятка важливих соціальних проекти, які потребували термінового вирішення. Допомогу на лікування отримали понад 650 мешканців, з них 240 — онокохворих та 120 діток. Ще 158 людини отримали юридичну допомогу. Окрім того, за сприяння нардепа проведено 38 свят. В с.Ободівці Тростянецкого району побудовано дитячий майданчик, а в Дяківській школі Бершадського району, зроблено капітальний ремонт території, який не проводився ще з 1967р. Також було надано матеріальну допомогу для церков районів, танцювальних колективів, будинкам культури, закладам охорони здоров’я.

 

 

iVin

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована