Вінницький «чорнобильський» диспансер приймає пацієнтів з ускладненнями після COVID-19

press-88-745x425

Відтепер Вінницький обласний спеціалізований  диспансер радіаційного захисту прийматиме пацієнтів з ускладненнями після перенесення коронавірусної інфекції. До закладу можуть звертатися не тільки потерпілі від наслідків аварії на ЧАЕС, а й усі жителі області без винятку.

Стаціонар диспансеру розрахований на 100 ліжок, до 135 пацієнтів щодня приймають у поліклініці. Першочергово медпрацівники закладу допомагають «чорнобильцям», однак, враховуючи складу епідеміологічну ситуацію, до них за допомогою можуть звернутися пацієнти зі всієї області, у випадку необхідності отримання стаціонарної чи консультативної допомоги.

 «Звертаються пацієнти дуже часто через постковідні ускладення. Це пацієнти і терапевтичні, і з серцево-судинними захворюваннями, з ускладеннями, які перенесли COVID. Це і міокардіти, і враження нервової системи. Сюди можна віднести загальну втомлюваність, роздратованість, болі у хребті, спині, кістках», – розповіла директорка обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту Світлана Голодюк.