Вінницький чиновник віддав у власність землі лісового фонду

zemli-lisfondu

Майже один гектар землі незаконно відчужили на Вінниччині за сприяння керівника одного із районних Управлінь Держгеокадастру у Вінницькій області. Про це інформує Vlasno.info із посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.

Чиновник передав землю у власність одному із жителів регіону. Площа землі — майже гектар, а її ринкова вартість більше 600 тисяч гривень. Ділянка розташована за межами населеного пункту.

Землю надано у власність для ведення особистого селянського господарства, однак ділянка, як звітують у прокуратурі, сформована за рахунок земель промисловості та лісового фонду. Ними користувалися державні підприємства та установи.

Чиновнику повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 364 ККУ «Зловживання владою в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки».

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Vlasno

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована