“Вінницький бум”: закохані пари одружуються на День міста.

svadba

У Вінниці біля музею моделей транспорту відбувся справжній весільний бум: закохані пари скористались послугою “одруження за 24 години” та ставали офіційним подружжям.

Вінничани мали можливість спостерігати за справжньою церемонією одруження молодят. Наречені у весільних сукнях спільно зі своїми половинками обмінювались обручками в центрі міста. Церемонія тривала не більше 10 хвилин. Після гучних «так», батьки вітали молодят, а глядачі супроводжували подружжя оплесками.

Організатором заходу став проект «Шлюб за добу».

– Сьогодні день народження нашої сім’ї і День народження міста, ми присвячуємо йому цю подію, найкоханішому місту Вінниця. Ми вже 10 років зустрічаємось, і як тільки дізнались що є можливість одружитися в цей день- вирішили скористатись нею.»- розповідає одна з наречених Олеся Ніколаєва.
– Це була моя ініціатива, а жінка її підтримала»- додає наречений Олесі – Іван.

Крім можливості одружитися за 24 години, у центрі міста було безліч тематичних локацій для пар, лунала жива музика у виконанні вінницького міського заслуженого оркестру «VinBand», який очолює заслужений артист України Валерій Новосад, була представлена концертна програма Вінницького училища культури і мистецтв імені Леонтовича та кращих хореографічних колективів міста та області.

Вінничани мали можливість побачити покази весільних та вечірніх суконь, а також костюмів та авторські колекції від вищого професійного училища сфери послуг.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована