Вінницькі журналісти можуть прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт 2020

23_04-1

“Якщо Ви висвітлюєте результати реформи децентралізації, розбудову громад та виклики, які вони долають, реалізуючи свої права на самоврядування – надсилайте свої роботи на Всеукраїнський конкурс, який вже вп’яте проводить Мінрегіон у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та її партнерами ГО «Інтерньюз-Україна» та координатором проектів ОБСЄ в Україні”, – йдеться на офіційному сайті конкурсу.

Переможці отримають: грошові премії, відзнаки від перших осіб міністерства та можливість взяти участь у міжнародному заході, який відбудеться закордоном.

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії від Ради Європи:

І премія – 20 000 грн.
ІІ премія – 15 000 грн.
ІІІ премія – 10 000 грн.

Участь переможців у міжнародному заході відбуватиметься за сприяння Ради Європи та ОБСЄ.

На конкурс приймаються
Матеріали, опубліковані вперше у період із 1 січня 2020 року до 30 вересня 2020 року в регіональних медіа (обласні, районні та місцеві) за 4 номінаціями:

– онлайн-публікація;
– стаття в друкованому ЗМІ;
– радіоматеріал;
– відеоматеріал.

Можна подати не більше однієї роботи в кожну з номінацій (на кожен матеріал необхідно заповнити окрему конкурсну он-лайн заявку.

Чекаємо на ваші роботи. Розкажіть про успішні приклади впровадження реформи та виклики децентралізації на місцях, життя у об’єднаних територіальних громадах до та після об’єднання, результати співпраці громад, взаємодію між владою та громадою, надання освітніх та інших послуг, формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища, кращі практики громад у протидії COVID-19 та подоланні його наслідків та інші історії успіху та цікаві підходи, запроваджені у громадах, їх лідерами та органами місцевого самоврядування.

Додаткову інформацію та відповіді на ваші запитання можна отримати за телефоном (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87 або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua.