Вінницькі забудовники та власники землі у Х мікрорайону не домовилися: один з них пообіцяв ділянку засадити кукурудзою

kukuruza

Нещодавно у Вінниці дійшли до нібито єдиного знаменника щодо забудови 10-го мікрорайону Вишеньки. В крайній «редакції» детального плану передбачалося, що у північній та центральній частинах спорудять багатоповерхівки, «захід» та «південь» залишиться для садиб, але власники та орендарі земельних ділянок мають домовитися про злагоджені дії — виділення земель для будівництва об’єктів соціальної інфраструктури та вулиць, спільну участь у створенні комунікацій. Поки перемовини гальмуються, власники не можуть знайти спільну мову, а це означає, що терміни початку забудови відкладаються.

Нагадаємо, мова йде про територію, обмежену вулицями Келецькою, Ващука, Барським шосе та Вишенським озером. У 2015 році Якушинецька сільрада передала її Вінниці. У запроектованому ще у минулому сторіччі 10-му мікрорайоні колись збиралися будувати лише багатоповерхівки. Але на момент передачі ділянки її частина вже була забудована садибами, а земля належала більше десятка фізичним та юридичним особам. Саме вони мали б домовитися про спільне «використання» 10-го мікрорайону під забудову шляхом створення концесії.

Як стало відомо NaПарижі від одного з учасників перемовин, наразі власники не дійшли спільної думки. Більш того, один з них погарячкувавши заявив, що засадить власну ділянку кукурудзою. На знак незгоди…

За словами джерела, у цьому році розпочинати будівництва через це ніхто із забудовників не стане. Принаймні на сьогодні ситуація виглядає такою, що старт забудови вірогідніше чекати у 2019 році. Втім не виключно, що власники ще повернуться до діалогу та знайдуть компромісне рішення.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована