Вінницькі студенти вшанували третю річницю розгону студентів на Майдані

godovshina-maidanu

Сьогодні,  30 листопада, у Вінниці молодь відзначила річницю розгону Євромайдану.
Півсотні студентів  прийшли з квітами та прапорами на Європейську площу вшанувати  пам’ять загиблих та поранених під час Революції гідності. Юнаки поклали квіти до пам’ятника «Героїв Небесної сотні та бійців АТО». Після того обговорювали події , які відбулися три роки тому на головному майдані країни, та в приміщенні ВОТРК «Віннтера» переглянули фільм про Євромайдан — “Зима, що нас змінила”.

— Це страшна дата, — каже учасниця мітингу Тетяна Кравчук. — Три роки тому студенти мирно демонстрували своє волевиявлення, а їх безжалісно почали розганяти та бити. Ми вийшли вшанувати їхню пам»ять і показати, що ніхто не забув ті події і їхній подвиг

— Я сам був на Київському майдані і очолював Вінницьку сотню, — каже організатор акції Артем Михайлов.  — Саме після такої ночі я зрозумів, що треба їхати в столицю і відстоювати свої права до кінця. Ми сьогодні вийшли сюди,  аби показати, що ми не забули ті події і тих людей, які ціною свого життя вибороли нам дорогу до європейського майбутнього.

Довідка. Силовий розгін мирного протесту на Майдані Незалежності у Києві відбувся вночі 30 листопада 2013.  Внаслідок дій «Беркуту» постраждало щонайменше 79 активістів.

ВінницяOk

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована