Вінницькі «Слуги народу» публічно сваряться у «Фейсбуці»

drab

Через пів доби після допису очільниці Вінницької облорганізації та парламентарки від «Слуги народу» Ірини Борзової у Facebook про те, що їй не по дорозі із земляками-колегами по фракції, оскільки різняться світогляд та цінності, відповів Анатолій Драбовський. Нардеп закликав колегу нести відповідальність за низький результат.

Народні депутати Ірина Борзова та Анатолій Драбовський винесли внутрішні партійні «розборки» у соціальні мережі.

«Попередні результати виборів для п.п. «Слуга народу» на Вінниччині виявилися значно нижчими, ніж очікувалось.

Можна висловитись навіть так: наші опоненти, розгорнувши кампанію значно раніше, виявилися більш організованими та далекоглядними. І сталося це, в першу чергу, через низький організаційний рівень роботи нашого обласного штабу», — заявив А.Драбовський.

Фактично він визнав, що не допомагав кандидатам, хоча деякі з них балотувалися не без його участі. Наразі доля протеже Драбовського не відома. Проте він звинувачує Борзову…

«Кандидати в депутати часто не мали налагодженого зв’язку з керівником обласного комітету. Я впевнений, що за підсумками виборчої кампанії необхідно провести ретельний аналіз та зробити висновки, у тому числі й персональні. Але це суто внутрішня справа.

І негоже керівнику перекладати відповідальність на когось та істерити на своїй сторінці на Facebook. Потрібно нести політичну відповідальність як керівник. Адже саме це засвідчить зрілість і прихильність до європейських демократичних цінностей», — вказав нардеп.

Нагадаємо, що у Вінниці, на окрузі А.Драбовського, «слуги» отримали критично малий відсоток голосів, хоча рік тому підтримали діючого депутата. Також зазначимо, що І.Борзова писала про депутатську роботу з виборцями, їй дорікнули низьким результатом на виборах.

content__089

Нагадаємо, що раніше керівниця Зе-команди Вінниччини розкритикувала колег-нардепів. Ірина Борзова заявила, що з нардепами Максимом Пашковським та Анатолієм Драбовським їй «не по дорозі».