Вінницькі поліцейські зібрали «урожай» маку і конопель

mak

Переважна більшість правопорушників, на присадибних ділянках яких виявлені незаконні посіви снотворного маку та конопель, – пенсіонери

У поліції Вінниччині підбили підсумки оперативно-профілактичного відпрацювання, пов’язаного з виявленням та вилученням незаконних посівів нарковмісних рослин. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.

За час відпрацювання «Мак», тобто з 1 червня, працівники поліції вилучили понад 6 300 незаконно посіяних рослин маку та конопель, зареєстрували 38 кримінальних проваджень, 12 особам оголосили про підозру. Як розповів т.в.о. начальника управління протидії наркозлочинності Ярослав Дьомов, переважна більшість правопорушників, на присадибних ділянках яких виявлені незаконні посіви снотворного маку та конопель, – пенсіонери. Майже усі вони виправдовуються тим, що сіяли нарковмісні рослини для приготування пиріжків. Найбільші посіви заборонених рослин поліція виявила у жителів Вінницького, Теплицького, Тульчинського та Немирівського районів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована