Вінницькі поліцейські відправились на Схід

imgonline-com-ua-resize-flkrpziul6m5

3 березня зведений загін вінницьких поліцейських з різних підрозділів відправилися нести службу на Донеччину. Невдовзі до Вінниці повернуться їхні колеги, що нині несуть службу на Сході.

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Кістяк зведеного загону – бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця». Всі вони неодноразово несли службу в зоні ООС.

Підтримати та провести бійців традиційно прийшли колеги, друзі та рідні.

Начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко зазначив, що вінницькі поліцейські від початку бойових дій на Сході України добросовісно виконують свій службовий обов’язок. Завдання, що покладаються на працівників поліції, залишаються незмінними – протидія злочинності та підтримання правопорядку в зоні Операції об’єднаних сил. Поліцейські несуть службу на блок-постах, аби завадити ввезенню на підконтрольну територію зброї, вибухівки, відпрацьовують населені пункти з метою запобігання вчинення правопорушень та забезпечення безпеки людей.

Поліцейські Вінниччини несуть службу на Сході України від початку бойових дій. За цей час більше двох тисяч правоохоронців виконували там службові завдання, допомагали місцевому населенню.

60408eb6ae3ab 60408eb267270 60408ebe08d5b 60408ec7deada 60408ed4b7ae8 60408eda677b0