Вінницькі підприємці обговорювали з контролюючими органами проведення протиепідемічних заходів

pidpryyemtsi

У Вінниці відбулась робоча зустріч за участі ради підприємців при міському голові, представників бізнесу та контролюючих органів.

У зв’язку з тим, що вступила в дію постанова КМУ №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яка передбачає продовження карантину до 28 лютого та запровадження локдауну з 8 по 24 січня включно, постала необхідність обговорення питання злагодженої та збалансованої роботи контролюючих органів та суб’єктів господарювання.

«Враховуючи це, сьогодні відбулась робоча зустріч за участі Ради підприємців при міському голові, представників бізнесу, ГУ Національної поліції у Вінницькій області, КП «Муніципальна варта», заступника міського голови Очеретного А.М. та представників департаменту економіки і інвестицій ВМР на тему «Робота бізнесу в період локдауну». Представниками національної поліції було надано роз’яснення щодо особливостей реалізації правил і норм постанови, превентивних заходів направлених на підприємців та випадків складання протоколів за відповідні порушення. Також представники національної поліції запевнили, що не мають на меті якимось чином притискати бізнес, а лише діють з метою дотримання усіма громадянами карантинних обмежень та санітарно-протиепідемічних правил і норм.

За результатами зустрічі було досягнуто порозуміння щодо подальших дій усіх учасників процесу з метою запобігання порушень та подалання гострої респіраторної хвороби COVID-19», – йдеться у повідомленні Вінницької міськради.