Вінницькі пенсійники провели антикорупційний флешмоб

fleshmob

В органах Пенсійного фонду Вінниччини робота з питань запобігання корупції націлена на убезпечення працівників від порушень норм антикорупційного законодавства і для цього обираються доступні методи для його роз’яснення — тож складні речі подаються простими словами.

Відтак, методична та роз’яснювальна робота з питань мінімізації корупційних проявів займає основне місце. Дієвим методом є проведення різного роду заходів із залученням громадськості: опитування, анкетування, а також проведення флешмобів, які несуть серйозний енергетичний посил та формують громадську думку.

З цією метою, днями одночасно у всіх територіальних відділах обслуговування громадян та прозорих офісах Пенсійного фонду Вінниччини стартував антикорупційний флешмоб під гаслом:«Пенсійники Вінниччини — проти корупції».

Акція спрямована на формування неприйняття корупції та зменшення кількості людей, лояльних до цього негативного явища.

Для проведення заходу фахівці підготували плакати на антикорупційну тематику. Символами флешмобу стали кольорові долоні та кульки, як знак прозорості у діях державних службовців та категоричного ставлення до корупційних проявів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована