Вінницькі нардепи встановили собі вдвічі більшу зарплату, а Гройсман проти

deputati

За підвищення зарплати народного депутата проголосували більшість парламентарів. Як голосували народні депутати від Вінницької області, з’ясувала «Інформаційна Вінниччина».

У четвер, 20 жовтня, депутати Верховної Ради голосували за законопроект про підвищення собі заробітних плат до розміру 25-ти «мінімалок», що становить 36 тисяч 250 гривень. Фракції «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Відродження», «Воля Народу» та більшість позафракційних народних обранців підтримали таке нововведення. «За» проголосували 230 парламентарів із 327 присутніх, 15 — проголосували проти, 48 – утрималися, 34 – не голосували.

 

Як голосували народні депутати з Вінниччини? Майже всі вінницькі обранці вирішили, що було б не погано отримувати вдвічі більшу зарплатню, тож підтримали відповідний законопроект. Так, з фракції Блоку Петра Порошенка «за» проголосували: Олександр Домбровський, Григорій Заболотний, Микола Кучер, Юрій Македон, Іван Мельничук, Олексій Порошенко, Іван Спориш, Андрій Шинькович, Петро Юрчишин, Геннадій Ткачук, Руслан Демчак та Анатолій Матвієнко. Також Сергій Мельничук з фракції «Воля народу» та Андрій Тетерук з фракції «Народний фронт» не залишилися осторонь і підтримали колег із БПП. Із вінничан за підвищення своєї заплати не проголосував лише Сергій Кудлаєнко з фракції БПП, який за декілька днів до голосування зламав ногу і не зміг прийти того дня у Верховну Раду.

Додамо, що із 16-багнетного строю нардепів-вінничан вибув Дмитро Сторожук, який входив до фракції «Народний фронт». Він 6 вересня за власним бажанням склав депутатський мандат. Офіційно про це повідомлено на сайті Верховної Ради України.

Зі свого боку Прем»єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Уряд не підтримує таке рішення, мовляв, потрібно спочатку подбати про доходи «звичайних людей». Про це очільник Кабінету Міністрів написав на своїй сторінці у «Фейсбук».

 

Попри сьогоднішню критику дій вчорашніх колег по парламенту, ще нещодавно Гройсман, будучи на посту спікера Верховної Ради, діяв точно, як вони. Зокрема, покидаючи пост глави парламенту Володимир Борисович устиг підвищити колегам заробітну платню втричі.

Нагадаємо, Кабмін виділив по 12 млн.грн. на кожен виборчий округ Вінниччини.

 

iVin

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована