Вінницькі лікарні, садочки та школи просять знову подати тепло

teplo

У зв’язку з різким похолоданням заклади соціального характеру у Вінниці подають заявки на відновлення подачі тепла. Про це повідомила речниця «Вінницяміськтеплоенерго» Юлія Петришина.

– На сьогоднішній ранок знову ввімкнули опалення одній школі та двом садочкам, – говорить вона. – Загалом раніше подали заявки на припинення теплопостачання керівники 22-х шкіл та 7-ми дитсадочків. Протягом двох тижнів з початку квітня їм відключили опалення.

 

Саме таку процедуру передбачає закінчення опалювального сезону в закладах соціального характеру, тобто в школах, садочках, пологових будинках, лікарнях.

– Але цього тижня з настанням холодів почали надходити заявки, щоб їм тепло знову повернули, – продовжує Юлія Петришина. – Буквально перед вихідними один з вінницьких пологових будинків подав заявку відключити їм опалення. А потім подзвонили, щоб ми не розглядали заявку, бо температура знизилась.

На ранок 19 квітня були відключені від опалення п’ять садочків із сорока та 21 школа. У «Вінницяміськтеплоенерго» очікують, що до кінця дня більшість шкіл та садочків підключаться до опалення. Адже завтра та післязавтра у Вінниці сніжитиме. Решту будинків відключили 31 березня після відповідного рішення виконкому Вінницької міськради.

 

– Прийняти рішення про відновлення теплопостачання в домівки вінничан може тільки міськрада, – підкреслює речниця. – Якщо ситуація з похолоданням буде зовсім критична, то вони можуть прийняти таке розпорядження. Тоді ми будемо знову запускати котельні. Зрозуміло, що за пару годин це зробити неможливо. Але все відбуватиметься максимально швидко.

За словами Юлії Петришиної, відключатись від опалення заклади соціального характеру мають лише за заявою керівника установи. Тобто тоді, коли самі будуть вважати за потрібне припинити опалювальний сезон. Адже тільки керівники краще знають стан свого приміщення: чи швидко воно вистигає, чи довго тримає тепло, чи достатньо утеплено, тощо.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована