Вінницькі депутати контролюватимуть виконання обласних програм

78abc1503b32316712e3a2e728cdd190

Під керівництвом Галини Якубович 19 січня відбулося чергове засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Вінницької облради.

На зібрання були запрошені перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, керуюча справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, начальник управління аналізу та реалізації обласних програм, проєктів місцевого розвитку та міжнародного співробітництва виконавчого апарату Василь Броварник, директори та начальники департаментів і управлінь облдержадміністрації.

Серед іншого члени комісії заслухали Василя Броварника щодо порядку формування, фінансування і моніторингу виконання регіональних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного розвитку. Метою цього Порядку є підвищення ефективності реалізації в області програм, цільового та ефективного використання коштів, спрямованих на їхнє виконання, організації контролю та звітності про їхнє виконання. Завдяки цьому забезпечується контроль за використанням фінансових, матеріально-технічних, інших ресурсів в рамках обласних програм, дія яких закінчується, а також здійснюється координація діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій для розв’язання найважливіших проблем у випадку, якщо зазначені проблеми не можуть бути розв’язані у процесі їхньої поточної роботи, — інформує Вінницька облрада.

Також розглянули проєкт рішення про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення цін на енергоносії для населення та, відповідно, відновлення програми субсидій для родин, які потребують соціальної підтримки.