Вінницькі АТОшники пікетують ОДА, тому що їм хочуть дати «не ту» землю

atoshniki

Військовослужбовці з Хмільника стверджують, що земельні ділянки, які їм пропонують, розміщені на пагорбах, що ускладнює будь-які сільськогосподарські роботи

Сьогодні, 3 серпня, у Вінниці під будівлею облдержадміністрації мітингували бійці АТО з Хмільника. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Начальник відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Андрій Грачов, який вийшов до АТОшників, каже, що не розуміє, чому військові влаштували протест, адже земля є і вони її отримують. Однак військові стоять на своєму — вони хочуть не ту земельну ділянку, що їм пропонують, а іншу, яку зараз орендує сільгосппідприємство. Адже АТОшники теж хочуть займатися фермерством і земля, на яку вони «поклали око» більше підходить для ведення господарства.

Ініціативну групу військових запросили на прийом до заступника голови ОДА Андрія Гижко. За його словами, на ділянку, яку хочуть отримати АТОшники, нещодавно був продовжений договір оренди.

«Це землі запасу державного фонду, земельна ділянка була в оренді СВАТ «Ждановское». Договір закінчився два тижні тому, але вони завчасно, за місяць, подали заяву продовжити оренду земельної ділянки. Ми розуміємо, що це хлопці, які прийшли з АТО. Тому зараз шукаємо компроміс. Треба, щоб підприємство працювало, адже кожен рік від цієї земельної ділянки бюджет сільської ради отримував 150 тисяч гривень», — сказав заступник голови ОДА.

За його словами, раніше бійцям АТО виділялася земля одним масивом, але не такими великими — 120 гектарів.

«Виділяли 10-30 га максимум, а 120 — це гарна земля, на якій потрібно вирощувати сільськогосподарську продукцію і отримувати податки в бюджет. Адже якщо вона перейде у приватну власність, то сільська рада втратить податки», — сказав Гижко.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована