Вінницькі аеро та залізничні вокзали з’явились у інвестиційному атласі від Кабміну

485751355b54d7e2b21095fba4e16af2_preview_w440_h290

На сайті Кабміну опублікували інвестиційний атлас України. Серед об’єктів, які пропонуються інвесторам, кілька розміщені на Вінниччині. Це спиртзавод, аеровокзал в Гарвишівці та залізничний вокзал у Вінниці.

На аеровокзал в Гарвишівці визначили суму реконструкції від 15 до 90 мільйонів доларів, точна сума залежатиме від бізнес-проекту. Реконструкція пасажирського терміналу – 15 мільйонів доларів. Мультимодальний вантажно-логістичний центр – 15-20 мільйонів доларів.

За проектом, відбудеться реконструкція пасажирського терміналу за міжнародними стандартам і дозволяють одночасно міжнародні та вітчизняні операції. Також будівництво мультимодального вантажно-логістичного центру, щоб задовольнити попит на експорт товарів та імпортну електронну комерцію поставки.

За статусом проекту, розроблена концепція дизайну та затверджена зацікавленими сторонами. Також наявний авіаційний ангар.

Модернізація аеровокзалу передбачає підвищену привабливість туризму та інвестицій регіону, понад 6 тисяч нових висококваліфікованих робочих місць до 2030 року.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована