Категорії: Політика

Вінницьке видання Власно віддали людині набилженій до Тимошенко

malinovska

Колишній власник та керівник «Власно» Ольга Малиновська написала про це в коментарі у Фейсбук. vlasno

Як нам вдалося з’ясувати новим власником цього видання стане депутат Олег Мейдич.  Він член депутатської фракції «Батьківщина». Народився у Вінницькій області. Був помічений в підкупі виборців гречкою та іншими подарунками. Примітно, що на самому сайті Власно про продаж видання читачам не повідомили і чи буде змінена через це редакційна політика — також.

– Так, власники змінились! Бо нашій ГО — громадській організації зараз важко утримувати цей ресурс, платити зарплати та всі поточні витрати, — повідомила активістка Ольга Малиновська. — Звісно, я просила нових власників зберегти колектив, журналістів та докорінно не змінювати редакційну політику», — сказала в інтерв’ю Малиновська журналістам 33-ого каналу.

Сама ж Ольга Малиновська, схоже, займатиметься політикою, оскільки разом з нардепом від Слуги Народу Максимом Пашковським проводила антикорупційний форум. На форумі розповідали про імовірну корупцію у Вінниці. Журналісти помітили, що на форумі без жодних зауважень роздавали агітки проросійського блогера Анатолія Шарія, а також, серед присутніх були нардепи, які самі підозрюються в порушенні Антикорупційного Законодавства.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована