Вінницька влада подає e-декларації

oblrada

Серед перших, хто у електронному вигляді обнародував суми своїх доходів і витрат — голова облдержадміністрації і голова облради

Сайт електронного декларування Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) врешті працює більш-менш стабільно, і вінницькі держслужбовці почали розміщувати там свої декларації про доходи і витрати за 2015 р. Тепер зрозуміліше, скільки заробляють, яким банкам довіряють представники місцевої влади, на яких авто їздять, на кого записують квартири і скільки землі купили чи отримали.

Валерій Коровій

 

Примітно, що голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій першим серед керівників областей подав щорічну електронну декларацію про доходи і витрати за 2015 рік.

Відповідно до декларації, на посаді заступника голови у міськраді у 2015 році Валерій Вікторович заробив трохи більше 59,2 тис.грн, на посаді голови облдержадміністрації — ще 122,7 тис. грн. Гонорар за викладацьку діяльність у 2015 році — 232 грн. у Центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів Вінницької області і трохи більше 16 тис. у Вінницькому торгово-економічному інституті КНЕТУ. Зарплата, отримана за сумісництвом у Тернопільському національному економічному університеті — 8,665 тис. грн. Подарунок від департаменту інформаційної діяльності і комунікацій із громадськістю Вінницької облдержадміністрації — 588 грн.

Валерій Коровій отримав дохід від продажу нерухомості на суму 117,24 тис. грн. і проценти від депозиту у «Приватбанку» на суму 114,324 тис. грн.

 

Дружина голови Вінницької облдержадміністрації Таїсія Коровій у минулому році отримала 156,8 тис. грн. зарплати, працюючи у «АГРАНА Фрут Україна», а також 27,5 тис. грн. як проценти від депозиту у «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» і 49,2 тис. грн. — проценти у «Державному експортно-імпортному банку України».
У власності родини голови облдержадміністрації — два автомобілі: TOYOTA CAMRY 2008 року випуску — у Валерія Коровія і MITSUBISHI D.2 ASX 2.0 AT ULTIMATE 2011 року випуску — у його дружини.

Голова облдержадміністрації і його дружина мають шість земельних ділянок. Найбільша у Тростянецькому районі — площею 31024 м.кв. Інші у Стрижавці: 1200 кв. м; 1499 кв. м; 1093 кв. м; 982 кв. м; 21100 кв. м.

У власності родини — будинок у смт. Стрижавці, площею 318,6 кв.м, і квартира у м. Вінниці — 86,5 кв. м. Обидва житлових об’єкти записані на дружину голови облдержадміністрації.

Анатолій Олійник

Відповідно до е-декларації, на посаді голови Вінницької облдержадміністрації Анатолій Дмитрович у минулому році заробив 25,85 тис. грн., у обласному центрі зайнятості, де працював після цього, йому виплатили ще 26,828 тис. грн., на посаді голови облради, яку обіймає зараз, — 18,944 тис. грн. Але найбільше виручає держслужбовця пенсія — 58,29 тис. грн.

Із дивідендами від банківських внесків у голови облради не густо — аж 40 грн. від «Приватбанку». Натомість Анатолій Олійник виплатив 20 тис. грн. кредиту і 6,267 тис. грн. відсотків по кредиту у «Обласному фонді сприяння інвестиціям і будівництву». Також голова облради задекларував подарунок від профспілкової організації Вінницької обласної служби зайнятості за 153 грн.

У власності голови облради — авто марки Nissan Almera Classic 2007 року випуску, який був придбаний у 2008 році за 84,285 тис. грн.

Із нерухомості у Анатолія Олійника задекларована квартира у Вінниці, площею 124 кв. м., яку придбано за 532,3 тис. грн., і земельна ділянка, площею 1500 кв. м., у Томашполі, звідки він родом. У дружини — квартира, площею 60,9 кв. м., у тому самому Томашполі і ділянка 1200 кв. м. у Якушинцях Вінницького району. Власниками останньої родина стала нещодавно, бо у декларації за 2014 рік вона не вказана.

Ми поцікавилися, на що Анатолій Дмитрович брав кредит і навіщо йому ділянка у Якушинцях.

— Кредит брав на квартиру, яку купував у Вінниці, бо повної суми своїх коштів у нього не було, — прокоментували у прес-службі обласної ради. — А щодо ділянки у Якушинцях, то він же живе у Вінниці. І як людина, яка все своє життя прожила на землі, хоче мати невеличку ділянку — для огороду.
Дружина голови облради Ірина Олійник у минулому році отримала пенсію у розмірі 12,7 тис.грн.

Додамо, що із часу, коли на сайті е-декларування стало можливим оприлюднювати декларації, там розмістили свої звіти й інші відомі вінницькі держслужбовці. Зокрема, директор департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Микола Копачевський і заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук. Є декларації служителів Феміди, зокрема судді Вінницького міського суду Євгена Бернади, голови Бершадського районного суду Анатолія Куйбіди й інших суддів і працівників апарату. Подав е-декларацію і перший заступник начальника штабу Повітряних сил Збройних сил України Олександр Астахов. І цей перелік далеко не повний.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована