Вінницька родина Жиників взяла до себе на виховання вже третю дитину

imgonline-com-ua-resize-txtgmlv7w7

Сьогодні, 27 листопада, у приміщенні міської ради вінницька сім’я підписала договір про влаштування дитини на виховання і спільне проживання у прийомній родині. Це вже третя дитина, яку родина Віталія та Вікторії Житників взяла на виховання за останніх пів року. Заступник міського голови Галина Якубович привітала подружжя із поповненням в родині та підкреслила, що усі відповідні служби завжди готові допомогти та підтримати сім’ю, яка виховує прийомну дитину.

«Нам дуже приємно, що ви уже втретє вирішили зробити такий серйозний крок. Я знаю, що діткам у вашій родині добре, і ми за це вам дуже вдячні. Ви прийняли важливе рішення, і я бажаю вам, щоб вашу родину оберігав Бог і щоб ви усі були здорові», – каже заступниця міського голови Галина Якубович.

Подружжя Житників поділилось своїми враженнями. Чоловік зазначив, що вони виховують п’ятеро власних дітей. Найстаршій доньці – 22 роки, вона уже одружена і живе окремо. «Ми вирішили взяти в свою родину ще одну маленьку донечку. Їй 2,5 рочки, і ми хочемо дати шанс ще одній дитині вирости в нормальній сім’ї. Загалом ми виховуємо п’ятеро рідних дітей. Ця дитина буде уже третя прийомна», – каже батько Віталій Житник.

Службою у справах дітей міської ради постійно проводиться робота щодо вирішення проблем соціального захисту дітей, особливо сиріт та позбавлених батьківського піклування. Питання влаштування до сімейних форм виховання таких дітей є одним з найвагоміших. Тому працівники служби проводять роз’яснювальну роботу щодо можливості влаштування дітей до сімейних форм виховання, в тому числі – про створення прийомних сімей.

sv_00048 sv_00061 sv_00071

Всього у Вінниці на сьогодні налічується 18  прийомних сімей, у яких виховується 21  дитина. Цього року у Вінниці створили три прийомні сім’ї, до яких влаштували четверо дітей. Ті, хто готові взяти на виховання у свою сім’ю обездолену малечу, можуть звернутись за консультацією до служби у справах дітей Вінницької міської ради за телефонами: 67-14-24, 67-13-73.

З детальною інформацією можна ознайомитись на сторінці служби у справах дітей Вінницької міської ради https://cutt.ly/HhfFRdd .